Plánování kuchyně na zakázku

Na začátku každé realizace nové kuchyně je její správné plánování. Kuchyně vyrábíme na míru a tak Vás v ničem neomezujeme a vše vyrobíme do prostoru tak, jak je potřeba. Správné plánování se bez Vás neobejde. Pokud chcete kuchyni, která bude vyhovovat Vašim požadavkům a zvyklostem je Vaše přítomnost při tvorbě 3D vizualizace nezbytná.

Domluvte si termín konzultace

RYCHLÁ POPTÁVKA

Vojelte +420 775 707 727

Pište na info@interierstudio.eu


Co po Vás budeme požadovat pro vytvoření 3D vizualizace?

Plánek místnosti s orientačními rozměry. Orientační nákres s umístěním zásuvek pro spotřebiče, připojení vody, odpadu či plynu. Podstatné mohou být i další okolnosti jako rozmístění oken, dveří či topení.

Všechny míry nám postačí znát orientačně. Přesné míry si zjistíme sami při zaměření, na kterém s Vámi budeme konzultovat přípravu elektroinstalace pro spotřebiče, instalaci připojení vody a odpadu.


Přípravné práce

Realizace kuchyně probíhá po Vaší objednávce a zpravidla trvá 5 - 7 týdnů, vše záleží na vybraných materiálech. V této době můžeme poskytnout potřebné úpravy v místnosti. Připravíme zásuvky pro spotřebiče či osvětlení. Připravíme rozvody vody a odpadů. Instalujeme obklad pro kuchyně. Vše je přesně plánováno dle nákresů z 3D vizualizace

» PŘÍPRAVA ELEKTROINSTALACE

» PŘÍPRAVA INSTALACE VODY A ODPADU

» INSTALACE OBKLADŮ

Odborná montáž kuchyně

Nově vyrobenou kuchyňskou linku dopravíme na místo ve smluvený den montáže. Odborná montáž trvá zpravidla 1 -3 dny a to v závislosti na náročnosti prostoru a velikosti kuchyně. Kuchyňské skříňky dovezeme již smontované, jen některé prvky se upravují i na místě a je tak potřeba počítat s prostorem pro úpravu těchto prvků (jedná se hlavně o pracovní desku, sokly a lišty a další).

Vestavné spotřebiče zapojíme a to i v případě, že nejsou zakoupeny u nás. Kuchyni tak přebíráte plně funkční.

Při odjezdu montážníka sepíšete předávací protokol o převzetí hotového díla.

Záruční doba

Kuchyni tak přebíráte plně funkční a připravenou k užívání. Za kvalitou námi provedené práce ručíme prodlouženou zárukou v délce 5 let. K vestavným spotřebičům a doplňků určují záruční lhůtu jejich výrobci. Kvalita používaného kování BLUM je navíc podpořená doživotní zárukou nábytkového kování.

» ZÁRUKA 5 LET


Kuchyně na míru

Moderní kuchyně bez úchytek