OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč s DPH

Plánování kuchyně na zakázku

Na začátku každé realizace nové kuchyně je její správné plánování. Kuchyně vyrábíme na míru a tak Vás v ničem neomezujeme a vše vyrobíme do prostoru tak, jak je potřeba. Správné plánování se bez Vás neobejde. Pokud chcete kuchyni, která bude vyhovovat Vašim požadavkům a zvyklostem je Vaše přítomnost při tvorbě 3D vizualizace nezbytná.

Domluvte si termín konzultace

RYCHLÁ POPTÁVKA

Vojelte +420 775 707 727

Pište na info@interierstudio.eu


Co po Vás budeme požadovat pro vytvoření 3D vizualizace?

Plánek místnosti s orientačními rozměry. Orientační nákres s umístěním zásuvek pro spotřebiče, připojení vody, odpadu či plynu. Podstatné mohou být i další okolnosti jako rozmístění oken, dveří či topení.

Všechny míry nám postačí znát orientačně. Přesné míry si zjistíme sami při zaměření, na kterém s Vámi budeme konzultovat přípravu elektroinstalace pro spotřebiče, instalaci připojení vody a odpadu.


Přípravné práce

Realizace kuchyně probíhá po Vaší objednávce a zpravidla trvá 5 - 7 týdnů, vše záleží na vybraných materiálech. V této době můžeme poskytnout potřebné úpravy v místnosti. Připravíme zásuvky pro spotřebiče či osvětlení. Připravíme rozvody vody a odpadů. Instalujeme obklad pro kuchyně. Vše je přesně plánováno dle nákresů z 3D vizualizace

» PŘÍPRAVA ELEKTROINSTALACE

» PŘÍPRAVA INSTALACE VODY A ODPADU

» INSTALACE OBKLADŮ

Odborná montáž kuchyně

Nově vyrobenou kuchyňskou linku dopravíme na místo ve smluvený den montáže. Odborná montáž trvá zpravidla 1 -3 dny a to v závislosti na náročnosti prostoru a velikosti kuchyně. Kuchyňské skříňky dovezeme již smontované, jen některé prvky se upravují i na místě a je tak potřeba počítat s prostorem pro úpravu těchto prvků (jedná se hlavně o pracovní desku, sokly a lišty a další).

Vestavné spotřebiče zapojíme a to i v případě, že nejsou zakoupeny u nás. Kuchyni tak přebíráte plně funkční.

Při odjezdu montážníka sepíšete předávací protokol o převzetí hotového díla.

Záruční doba

Kuchyni tak přebíráte plně funkční a připravenou k užívání. Za kvalitou námi provedené práce ručíme prodlouženou zárukou v délce 5 let. K vestavným spotřebičům a doplňků určují záruční lhůtu jejich výrobci. Kvalita používaného kování BLUM je navíc podpořená doživotní zárukou nábytkového kování.

» ZÁRUKA 5 LET


Naše dokončené zakázky si můžete prohlénout ve fotogalerii

Kuchyně na míru

kuchyně na miru

Fotogalerie

Prohlédnout

Vestavěné skříně

vestavěné skříně

Fotogalerie

Prohlédnout

Ostatní nábytek

nábytek na zakázku

Fotogalerie

Prohlédnout

3D vizualizace nábytku

3D vizualizace

Fotogalerie

Prohlédnout

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.