OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3D Vizualizace KUCHYNĚ

ZDARMA  a nezávazně


Každá Profesionální 3D vizualizace moderní kuchyně začíná u jejího správného plánování. Jako náš zákazník jste nedílnou součástí tohoto procesu. Vaše jedinečná osobnost také vyžaduje jedinečná řešení šitá na míru přímo Vám! Při plánování nové kuchyně na míru je tedy Vaše přítomnost v podstatě nezbytná.

3D vizualizace kuchyněRealizace kuchyně

3D vizualizace kuchyněRealizace kuchyně

3D vizualizace pro Vás připravíme zcela ZDARMA a nezávazně. Jediné co tedy potřebujete jsou rozměry místnosti pro budoucí kuchyni a předběžnou představu o jejím budoucím vzhledu. Máte-li zájem o 3D vizualizaci nové kuchyně, vyplňte náš kontaktní formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.

 

Sjednejte si konzultaci na tel: +420 775 707 727 nebo pište na info@interierstudio.eu

 


KONZULTACE V POHODLÍ DOMOVA

Nemáte čas navštívit naší prodejnu nebo Vám nevyhovuje naše otevírací doba? Exklusivně Vám nyní nabízíme vytvořit 3D vizualizaci přímo v pohodlí Vašeho domova. Naše designér Vás navštíví v době, která pro Vás bude vyhovující. K dispozici bude  mít základní vzorníky materiálů a barev. Tato služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku za dopravu designéra a čas strávený přípravou 3D vizualizace. Minimální sazba je 1500,- Kč. Pro upřesnění sazby nás neváhejte kontaktovat.

Naše dokončené zakázky si můžete prohlénout ve fotogalerii

Kuchyně na míru

kuchyně na miru

Fotogalerie

Prohlédnout

Vestavěné skříně

vestavěné skříně

Fotogalerie

Prohlédnout

Ostatní nábytek

nábytek na zakázku

Fotogalerie

Prohlédnout

3D vizualizace nábytku

3D vizualizace

Fotogalerie

Prohlédnout

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.