KUCHYŇSKÉ studio, Praha - kuchyně na míru


 

INTERIER Studio - Prodej a výroba nábytku na míru, Praha  

INTERIER studio je kuchyňské studio v Praze 4. Naší hlavní činností je prodej kuchyňských linek vyrobených na míru a to přesně dle požadavků i toho nejnáročnějšího zákazníka. V roce 2009 spojilo INTERIER Studio  vybrané rodinné truhláře do jednoho expozičního prostoru. Hlavní činností je tak výroba kvalitních kuchyňských linek na míru a vestavěných šatních skříní. Od roku 2010 jsme partnery významného českého výrobce vestavěných skříní na míru. Se společností JN INTERIER Vám tak můžeme nabídnout skříně na míru té nejvyšší kvality a to za dostupné ceny! Zákazníkům však můžeme nabídnout i  prodej jídelních stolů, židlí, obývacích sestav a sedacích souprav. V případě zájmu lze navíc stoly, obývací a sedací sestavy vyrobit taktéž na zakázku.

KVALITNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

Rodinná výroba a dodavatelé kvalitních materiálů jsou jednou z největších předností INTERIER studia JASNÁ. V současnosti se snaží největší výrobci nábytků dodat své zboží co nejrychleji a za co nejnižší ceny. To má však zásadní vliv na kvalitu nábytku a výslednou montáž. Princip malých truhláren je založen na znalostech a zkušenostech truhlářů. Zásadní vliv na výsledek montáže kuchyně na míru má dohled jednotlivce nad celým průběhem zakázky. Je tedy zpravidla přítomen na zaměření, dle kterého objedná materiál, který následně zpracuje v truhlárně a dle potřeby je přítomen u montáže kuchyně. To u velkých výrobců nelze, jedna zakázka projde pod rukami mnoho zaměstnanců, což má za následek zvyšující se počet možných napřesností a následných závad na Vaší kuchyni.

ŠIROKÝ VÝBĚR, NEOMEZENÉ KOMBINACE

Zakázková výroba nábytku umožňuje téměř neomezené možnosti. Váši novou kuchyň, skříň, stůl nebo obývací stěnu dokážeme vyrobit v podstatě z jakéhokoli materiálu, který je k dodání na území ČR. Zároveň Vám tyto materiály můžeme mezi sebou kombinovat, jak jen budete chtít. Nejsme tedy omezeni malým vyýběrem barev, jako sektoroví výrobci či sconto prodejci nábytku.

MATERIÁLY, KTERÉ VYDRŽÍ

Díky zkušenostem, které jsme získali od našich partnerů, tedy menších rodinných truhláren, jsme pro Vás  vybrali  materiály, které vydží déle, než jen po dobu zákonné záruční doby. Např. Veškeré kování, panty, zásuvky a výklopy, které vyrábí společnost BLUM, má svou kvalitu zaručenu doživotní zárukou výrobku, což činí círka 20 let.

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Mezi domy 369/6, 142 00 Praha 4

IČO: 71271686, DIČ: CZ8112230489

Naše dokončené zakázky si můžete prohlénout ve fotogalerii

Kuchyně na míru

kuchyně na miru

Fotogalerie

Prohlédnout

Vestavěné skříně

vestavěné skříně

Fotogalerie

Prohlédnout

Ostatní nábytek

nábytek na zakázku

Fotogalerie

Prohlédnout

3D vizualizace nábytku

3D vizualizace

Fotogalerie

Prohlédnout

Nepřehlédněte

 • 18 Srp 2022

  Cenové příklady

  Ceny kuchyní dle našich realizací. Cenové příklady dle velikosti kuchyně.

 • 07 Úno 2023

  3D Vizualizace kuchyně

  První dvě vizualizace kuchyně pro Vás připravíme zcela ZDARMA!

 • 19 Čer 2020

  Doplňky a vybavení kuchyně

  Přehled doplňků a vybavení nejen do nové kuchyně

 • 17 Čer 2020

  kuchyně bez úchytek

  Čisté linie, moderní vzhled, praktické otevírání.

 • 18 Zář 2023

  AEG Electrolux 3+1 zdarma

  Sestavte si set alespoň 4 vestavných spotřebičů a nejlevnější z nich vám dáme jen za 1,- kč

 • 22 Čer 2020

  Bílá kuchyně

  Bílá barva kuchyně stále frčí. Chcete lakovaná dvířka nebo vysoce odolné materiály FENIX?

Archív

Moderní kuchyně bez úchytek