Bílá kuchyně

Vysnili jste si novou kuchyni v bílé barvě? Moderní bílá kuchyně je dlouhodobým trendem, který hned tak neomrzí. Ať už vyberete bílou kuchyni s lakovanými lesklými či matnými dvířky nebo s dvířky lamino a akryl, vždy splníme Vaši představu bílé kuchyně.

Lakovaná bílá kuchyně

Vysoký lesk nebo hluboký mat? Vylaďte svůj interiér k dokonalosti. Povrch lakovaných dvířek je dokonale stejnorodý a hladký jako zrcadlo. Lakované kuchyně patří k těm nejkrásnějším.

1080A_kuchyně na zakázku Mělník.jpg

Bílá kuchyně z akrylu

Akrylátovým dvířkům propůjčuje stálou barevnost a vysokou odolnost vůči poškrábání jejich robustnost konstrukce. Jsou odolná nejen mechanicky, ale také tepelně a především vůči vlhkosti. 

1081 - kuchyně s potravinovými šuplíky BLUM.jpg

Kuchyně v bílém laminu

Cenově nejdostupnější varianta bílé kuchyně. Lamino je stále jedním z nejprodávanějších materiálů na našem trhu a navíc za příznivou cenu. U nás si opravdu vybere každý

1082A_kuchyně bez úchytek.jpg

Chcete také bílou kuchyni?

Zavoláme Vám

1081_kuchyně na zakázku_horní skřínky pod strop.jpg

Kuchyni vyrobíme na míru

A to skutečně na míru! Rozměry kuchyně budou přesně takové, jaké je potřeba. Výšku kuchyně, šířky skříněk vyrobíme na zakázku. Splníme tedy požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

GALERIE kuchyní na zakázku

3D vizualizace ZDARMA

Vizualizaci nové kuchyně pro Vás nyní vytvoříme zcela ZDARMA  a nezávazně. Novou kuchyni tedy uvidíte přesně tak, jak bude vypadat ve skutečnosti. Stačí vyplnit krátký formulář a my Vám zavoláme.

Chci vizualizaci ZDARMA

3D vizualizace 33 Kuchyně.jpg

Kuchyně na míru

Moderní kuchyně bez úchytek