Máme pro Vás několik rad, jak vybrat kuchyni

Máte v plánu rekonstrukci kuchyně nebo plánujete komplexní obnovu kuchyně na míru a to např. včetně rekonstrukce jádra? Přečtěte si několik bodů, které by Vám neměly ujít:

 

· Reference a realizace...

Než vyberete kuchyňské studio či interierové studio, vyhledejte co nejvíce referencí od lidí, kteří již mají nějaké zkušenosti s dodávkou nového nábytku nebo alespoň projděte galerii hotových prací. Ujistěte se však, že fotografie jsou opravdu autentické!


 

· Kuchyně na míru nebo sektor?

Jste už opravdu rozhodnuti, zda chcete nechat vyrobit kuchyni opravu na míru nebo sháníte levný sektorový nábytek, který mnohdy leží měsíce ve skladových prostorech a jeho kvalita je velmi pomíjivá? Vyrobit kuchyni na míru neznamená jen upravit již hotové skříňky. Při této výrobě se každá skříňka nově vyrobí dle vytvořeného návrhu a i proto máte možnost vybrat si z obrovského množství materiálů nabízených na našem trhu. Velkovýrobci sektorových, tedy již hotových kuchyní se snaží stlačit cenu na nejnižší úroveň a dosáhnout tak na úkor kvality velkých zisků. Ne vždy se tedy vyplatí šetřit...


· Dostatečný výběr...

V případě, že chcete kuchyni na míru, vyberte takové kuchyňské studio, které má dostatečný výběr z nabídky dvířek, korpusů, materiálů a doplňků. Součástí každé kuchyně jsou i vestavné spotřebiče, přesvědčte se, že Vám vybrané studio nabídne dostatečné množství spotřebičů za přijatelné ceny. Nebudete tak ničím omezeni.


· Více konzultací...

Svou představu o nové kuchyňské lince konzultujte ve více studiích a vyberte to, které Vám nejvíce vyhovuje. Nemíchejte však jablka s hruškami. Sektorové kuchyně a kuchyně na míru je naprosto odlišný sortiment a to hlavně v kvalitě materiálů a ve zpracování kuchyně dle prostorů, do kterých je umístěna.


· Kvalita nebo cena?

Ne vždy platí, že nejdražší je nejlepší a zároveň stále platí pořekadlo: "nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci". O kvalitní kuchyni na míru tak nerozhodují jen nejdražší použité materiály, ale hlavně její praktické rozložení a design, se kterým budete dlouho spokojeni. Například kování společnosti BLUM nabízí na své výrobky doživotní záruku nábytku.


· Zásuvky a panty, které vydrží...

Levné kování vypadá na první pohled naprosto stejně jako to drahé, nenechte se ale nikým přesvědčit, že Vám stačí. Kuchyně musí vydržet i přes 20 let, levné zásuvky a panty však nevydrží ani desetinu této doby.


· Zjistit vše, co lze...

Vždy si nechejte důkladně vysvětlit vše, co Vás zajímá. Rozdíly mezi používanými materiály Vás mohou leckdy velmi překvapit.


· Kvalitní návrh...

Při návrhu kuchyně na míru dbejte nejen na pěkný vzhled, ale hlavně na funkčnost a rozložení spotřebičů, které Vám má práci v kuchyni usnadnit a nikoli stížit! Kvalitní zpracování grafického 3D návrhu je dnes samozřejmostí, pomůže Vám při kombinaci barev a doplňků a usnadní Vám tak výběr.


· Spotřebiče a zapojení...

Zjistěte si, zda Vám studio dokáže dodat i veškeré vestavné spotřebiče a zda Vám dokáže popřípadě zajistit jejich zapojení


· Budete rekonstruovat jádro?

Máte-li v plánu i rekonstrukci bytového jádra, vyžádejte si ve studio grafický návrh dříve, než začnou stavební úpravy. Řemeslnící Vám dle něj připraví veškeré přívody elektřiny, instalaci vody či případně přívod plynu. Nikdy nezačínejte s rekonstrukcí dříve, než objednáte kuchňskou linku!


· Kvalitní montáž...

Montáž kuchyňské linky je stejně důležitá, jako použité materiály. Buďte tedy při montáži přítomni a dohlédněte na to, aby bylo vše podle objednávky. Případné nesrovnalosti žádejte co nejdříve napravit.

Koupíte-li drahou kuchyňskou linku, která bude neodborně namontována, nevydrží o moc déle, než ta sektorová.

Naše dokončené zakázky si můžete prohlénout ve fotogalerii

Kuchyně na míru

kuchyně na miru

Fotogalerie

Prohlédnout

Vestavěné skříně

vestavěné skříně

Fotogalerie

Prohlédnout

Ostatní nábytek

nábytek na zakázku

Fotogalerie

Prohlédnout

3D vizualizace nábytku

3D vizualizace

Fotogalerie

Prohlédnout

Nepřehlédněte

 • 18 Srp 2022

  Cenové příklady

  Ceny kuchyní dle našich realizací. Cenové příklady dle velikosti kuchyně.

 • 07 Úno 2023

  3D Vizualizace kuchyně

  První dvě vizualizace kuchyně pro Vás připravíme zcela ZDARMA!

 • 19 Čer 2020

  Doplňky a vybavení kuchyně

  Přehled doplňků a vybavení nejen do nové kuchyně

 • 17 Čer 2020

  kuchyně bez úchytek

  Čisté linie, moderní vzhled, praktické otevírání.

 • 18 Zář 2023

  AEG Electrolux 3+1 zdarma

  Sestavte si set alespoň 4 vestavných spotřebičů a nejlevnější z nich vám dáme jen za 1,- kč

 • 22 Čer 2020

  Bílá kuchyně

  Bílá barva kuchyně stále frčí. Chcete lakovaná dvířka nebo vysoce odolné materiály FENIX?

Archív

Moderní kuchyně bez úchytek