akční nabídkyAKČNÍ NABÍDKY


 

KUCHYNĚ na míru
 AKČNÍ SLEVA
20% kuchyně na míru

Máme pro Vás připravenou skvělou nabídku! Ke každé kuchyni nyní získáte slevu ve výši 20%. Pozor! Tato akce je časově omezena a je platná pouze do konce tohto kalendářního měsíce. . Ke každé nové kuchyni vyrobené na míru  navíc exclusivně získáte prodlouženou záruku na 5 let! Více informací vyžádejte na naší prodejně.


vestavěné SKŘÍNĚ
  AKČNÍ SLEVA
30%  

Na vestavěné skříně na míru pro Vás máme  připravenou skvělou nabídku! Zakupte si novou vestavěnou skříň na míru a jako dárek získáte slevu ve výši 30% výrobu vestavné skříně na míru. Pozor, tato akce je časově omezena!


 
5 let záruka na kuchyněZa kvalitní výrobou kuchyní na míru si stojíme!

Výroba na míru v rodinné truhlárně, výběr kvalitních materiálů, doživotní záruka na zásuvky, panty a výklopy. Našim zákázníkům chceme nabízet kuchyně, které vydrží více, než levné sektorové linky! Na kuchyně nyní poskytujeme prodlouženou záruku 5 let!

 


Franke se slevou 20%Sleva až 50% na vybrané spotřebiče z naší nabídky

Součástí každé kuchyňské linky jsou vestavné spotřebiče. Chceme Vám dát jen to nejkvalitnější a proto jsme pro Vás s našimi dodavateli připravili jedinečnou nabídku! Stáhněte si akční nabídku moderních, úsporných a designově vyjímečných spotřebičů INDESIT, HOTPOINT, ELECTROLUX, BOSCH, SIEMENS, MORA, GORENJE, CANDY a navíc se slevou až 50%.


 

LEDSleva 10% na LED osvětlení - Průběžná akce

Při objednání kuchyňské linky do získáte exclusivní slevu na LED diodové osvětlení. LED pás je zafrézovaný přímo do spodní části korpusu horních skříněk, je velmi úsporné a vaši procovní plochu dokonale prosvítí. Sleva se vztahuje na LED pás s vyšší svítivostí. LED osvětlení tak můžete nakoupit o 10% levněji.

 


Grafický návrh a cenová nabídka zcela ZDARMA!

Máte zájem o novou a kvalitní kuchyňskou linku vyrobenou na míru? Neváhejte a nevštivte náš SHOWROOM v Praze. Grafický návrh a cenovou nabídku Vám připravíme zcela zdarma. Pro sjednání schůzky nás kontaktujte na čísle: +420 775 707 727

 

Naše dokončené zakázky si můžete prohlénout ve fotogalerii

Kuchyně na míru

kuchyně na miru

Fotogalerie

Prohlédnout

Vestavěné skříně

vestavěné skříně

Fotogalerie

Prohlédnout

Ostatní nábytek

nábytek na zakázku

Fotogalerie

Prohlédnout

3D vizualizace nábytku

3D vizualizace

Fotogalerie

Prohlédnout

Kuchyně na míru

Moderní kuchyně bez úchytek