Výsuvné systémy

plnovýsuvné zásuvky, částečeně výsuvné zásuvky, vnitřní členění zásuvek

Standarní dvířka nebo zásuvky? Rozhodnutí, kterému se před výběrem nové kuchyně nevyhnete. Z hlediska praktického užívání kuchyně Vám zásuvky ušetří mnoho času a zbytečně vynaložené námahy při hledání kuchyňských předmětů. Při otevření zásuvky máte vždy vše přehledně uložené. Pokud se rozhodnete pro praktičtější variantu, počítejte však s vyšší poziřovací cenou. Máme pro Vás základní informace pro výběr zásuvek.


Částečný výsuv Plný výsuv Vnitřní členění
BLUM Metabox - částečný výsuv BLUM Antaro - plný výsuv ORGA-LINE vnitřní členění zásuvek

 

BLUM METABOX

částečně výsuvná zásuvka


Základní zásuvka do každé kuchyně. Vhodná pro spodní skříňky šíře až 900mm. Zásuvky metabox nabízí velmi široké využití s dostatečnou nosností až 25kg. S METABOX poskytuje firma Blum vysoce hodnotný a zároveň hospodárný systém zásuvek a čelních výsuvů z kovu. Jen několik součástek a dílů pro nejrozmanitější využití v kuchyni, koupelně, a rovněž v kanceláři.


Příklady využití

logo BLUM
Nízká zásuvka BLUM Mezabox pro příborník Vysoká zásuvka pro ukládání potravin Vysoká zásuvka pro ukládání potravin Vysoká zásuvka pro ukládání potravin
       

 

BLUM TANDEMBOX antaro

Plnovýsuvná zásuvka


 

Základ TANDEMBOX antaro představuje milionkrát osvědčená korpusová lišta TANDEMBOX. Ta má na svědomí charakteristický lehký chod. Všechny výsuvy a zásuvky TANDEMBOX antaro otevřete jedním pohybem ruky nanejvýš lehce a snadno. Výsuvy zajistí vysokou kvalitu pohybu při dynamické nosnosti 30, 50 a 65 kg.


Příklady využití

logo BLUM
BLUM čelní a vnitřní zásuvka výsuv pod dřez čelní výsuv zásuvky do potravinové skříně
Čelní a vnitřní zásuvka Zásuvka pod dřez Čelní zásuvka Potravinová zásuvka

TANDEMBOX Blumotion

 

Plynulé zavírání


Integrovaný systém BLUMOTION od firmy BLUM zajistí, aby se Váš nábytek zavíral měkce a tiše. Přitom nehraje žádnou roli, s jakým švihem zásuvky nebo výsuvy zavřete, nebo jak moc jsou plné a tudíž zatížené. Tato funkce je u box systému a vodících systému integrována.

 

 

otevírání bez úchytek BLUM Tip-on

Otevírání bez úchytek s TIP-ON


Bezúchytková čílka hrají v moderním designu nábytku stále větší a významnější roli. TANDEMBOX antaro můžete vybavit technologií TIP-ON. TIP-ON pro TANDEMBOX – mechanickým otvíráním od firmy Blum – můžete bezsebemenší námahy otvírat zásuvky a výsuvy bez úchytek obyčejným dotykem či jen lehounkým ťuknutím na ně. Naši zákazníci si tak mohou vychutnávat funkční komfort otvírání v kuchyni i v koupelně.SERVO-DRIVE uno

SERVO-DRIVE pro TANDEMBOXelektrické otevírání zásuvek nejen na odpad


To přece známe všichni Kuchyňské odpadky patří do odpadkového koše, jenže Vy zrovna teď máte obě ruce plné, a jak tedy výsuv otevřít? Právě v takových situacích je SERVO-DRIVE uno na správném místě: Stačí kratičce ťuknout na čílko – rovněž tak stačí dotyk třeba bokem, kolenem či nohou – a výsuv se otevře automaticky. Čílko tudíž zůstane čisté a kuchyňské odpadky skončí tam, kam patří.

 

 

 

BLUM ORGA-LINE

informační leták ORGA-LINE ke staženívnitřní členění zásuvek


S ORGA-LINE se dá vše uložit pěkně a přehledně, dokonce i velké předměty složíte bezpečně a stabilně. Tak budete mít o všem výborný přehled: předměty uložíte díky ORGA-LINE viditelně a dobře setříděné. A když se jednou návštěvě zachce pomoci Vám s vařením, postačí jeden pohyb a správné koření budete mít hned po ruce.

 

 

 

 Příklady vnitřního členění ORGA-LINE pro TANDEMBOX

logo BLUM
ORGA-LINE členění pro příbory ORGA-LINE členění pro přípravu stravy ORGA-LINE členění pro přípravu stravy ORGA-LINE - držák nožů
ORGA-LINE - ukládání ORGA-LINE - ukládání ORGA-LINE - ukládání ORGA-LINE - ukládání
ORGA-LINE - řezačka na folie ORGA-LINE - držák talířů ORGA-LINE - držák  na kořenky ORGA-LINE - rezařka na alufolie
       

Kuchyně na míru

Moderní kuchyně bez úchytek