Lakované KUCHYNĚ

Vysoká kvalita lakování dvířek s povrchovou úpravou MAT nebo LESK


Moderní kuchyně s lakovanými dvířky se řadí mezi nejžádanější povrchové úpravy designových kuchyňských linek s luxusním vzhledem. Barvu lakovaných dvířek můžete sladit s ostatními barvami použitými v interiéru, čímž vytvoříte jedinečnou atmosféru místnosti, která ovlivňuje nejen Vaší psychickou pohodu. I přes velmi kvalitní a náročnou povrchovou úpravu jsou dostupné pro každého.

vzorník RAL


Lakovaná dvířka, respektive jejich barevnou povrchovou úpravu vybíráte za škály barev RAL nebo NCS, kde najdete více než 2000 barevných odstínů. Lakování se nanáší v několika vrstvách na dřevovláknité desky MDF a to dle zvolené povrchové úpravy MAT nebo vysoký LESK. Vyjma standardních hladkých tvarů lze dvířka lakovat na frézované či úchytkové tvary. Aktuální informace o tvarech dvířek můžete konzultovat na naší prodejně.

 

 

Vícevrstvé lakování (dle dokončovací povrchové úpravy MAT nebo LESK) zaručují vysokou ochranu, jsou odolné vůči vlhkosti a poškození. Povrch lakovaných dvířek je vysoce kvalitní, hladký a tvrdý. Užitečnou vlastností těchto dvířek je možnost jejich oprav, popřípadě oživení jejich lesku.

 

 

kuchyně s lakovanými dvířky LESK

 

 

 

I přes velmi široký výběr barev lakování jsou stále velmi oblíbené světlé odstíny dvířek nebo naopak dvířka šedá a černá. Níže je několik oblíbených barevných odstínů vzorníku RAL. Další barvy naleznete v galerii vzorků zde...

 

 

Naše dokončené zakázky si můžete prohlénout ve fotogalerii

Kuchyně na míru

kuchyně na miru

Fotogalerie

Prohlédnout

Vestavěné skříně

vestavěné skříně

Fotogalerie

Prohlédnout

Ostatní nábytek

nábytek na zakázku

Fotogalerie

Prohlédnout

3D vizualizace nábytku

3D vizualizace

Fotogalerie

Prohlédnout

Kuchyně na míru

Moderní kuchyně bez úchytek