OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč s DPH
Jak objednat vestavnou skříň  

Pokud jste se rozhodli pro nákup vestavěné skříně nebo šatníku na míru, máme pro Vás několik rad a tipů, jak správně postupovat při objednávce takového nábytku. Následující informace se pokusí usnadnit Vám orientaci při nákupu.

Vestavné skříně na míru - sleva 30% Vestavné skříně na míru - sleva 30% Vestavné skříně na míru - sleva 30% Vestavné skříně na míru - sleva 30%
 

 

 

Změřte si prostor

  • Nejprve si předběžně zaměřte prostor, určený pro Vaši budoucí skříň (přesné zaměření provede následně náš technik). Zkuste se zamyslet nad požadovaným využitím úložných prostor skříně „Co všechno bude do skříně potřeba ukládat?“ 
 

 

Vyplňte elektronickou poptávku nebo nás navštivte

  • S touto představou navštivte jednu z našich prodejen, nebo nám zašlete elektronickou poptávku. V prodejně Vám rádi předvedeme a pomůžeme vybrat materiály, poradíme jak co nejlépe využít prostor a připravíme grafický návrh s cenovou kalkulací.  
  • Pokud si budete přát barevně sladit Vaši skříň s podlahou nebo jinou součástí bytu, je dobré si vzít s sebou kousek materiálu, nebo si lze v prodejně vzorek desky půjčit.
 

 

Objednejte si přesné zaměření

  • Pokud Vám návrh a cena vyhovuje, můžete si na místě nebo telefonicky sjednat termín zaměření naším technikem a případně si také zarezervovat termín montáže. Při zaměření provede náš technik přesné zaměření prostoru. Na místě můžete s naším technikem uzavřít smlouvu o dílo, dohodnout termín montáže a uhradit zálohu.  
 

 

Platební podmínky

  • Záloha je ve výši 50 % z celkové ceny díla, včetně DPH. Zálohová platba je možná v hotovosti při sepsání smlouvy o dílo, nebo bankovním převodem na náš účet. V den započetí montáže musí být uhrazena 1. část doplatku ve výši 40% z celkové ceny díla. Druhou část doplatku ve výši 10 % z celkové ceny včetně DPH, uhradíte v hotovosti po předání zakázky. 
 

 

Dodací lhůty

  • Nejkratší dodací lhůta je u běžných materiálů 10 - 14 pracovních dní ode dne uzavření smlouvy a uhrazení zálohy. U nestandardních materiálů a materiálů, které nejsou skladové může být dodací lhůta až šest týdnů.
  • Na montáž 1 skříně je potřeba si rezervovat 1 pracovní den.
 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.