OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doplňky pro KUCHYNĚ | Doplňky pro SKŘÍNĚVÝSUVY BLUMVÝSUVY
plnovýsuvné zásuvky, částečně výsuvné zásuvky

 

Standarní dvířka nebo zásuvky? Rozhodnutí, kterému se před výběrem nové kuchyně nevyhnete. Z hlediska praktického užívání kuchyně Vám zásuvky ušetří mnoho času a zbytečně vynaložené námahy při hledání kuchyňských předmětů. Při otevření zásuvky máte vždy vše přehledně uložené.

 


 

BLUM ORGA-LINEORGA-LINE
vnitřní členění zásuvek

 

S ORGA-LINE se dá vše uložit pěkně a přehledně, dokonce i velké předměty složíte bezpečně a stabilně. Tak budete mít o všem výborný přehled: předměty uložíte díky ORGA-LINE viditelně a dobře setříděné. A když se jednou návštěvě zachce pomoci Vám s vařením, postačí jeden pohyb a správné koření budete mít hned po ruce.


BLUM VNITŘNÍ ZÁSUVKYVNITŘNÍ ZÁSUVKY
přehledné ukládání potravin

   

Vnitřní zásuvky BLUM Vám umožní přehledně a systematicky ukládat veškeré potraviny. Přesným plánováním si sami určíte počet zásuvek a jejich výškové uspořádání.

 

 

 


 

Výklopy BLUM AVENTOSVÝKLOPY
když dvířka nepřekáží...

 

Zaměňte standardní otevírání horních skříněk za výklopné a získejte tak jedinečný přístup k ukládanému kuchyňskému nádobí. Dvířka už Vám nikdy nebudou překážet při otevírání. Na výběr je hned z několika variant výklopného otevírání.

 

 


 BLUM servo DRIVESERVO-DRIVE
 elektrické otevírání zásuvek a výklopů

 

To přece známe všichni Kuchyňské odpadky patří do odpadkového koše, jenže Vy zrovna teď máte obě ruce plné, a jak tedy výsuv otevřít? Právě v takových situacích je SERVO-DRIVE  na správném místě: Stačí kratičce ťuknout na čílko a výsuv se otevře automaticky.

 

 


 

LED osvětleníOSVĚTLENÍ KUCHYNĚ
LED pásky, prosvětlená dna, bodová světla aj.

  

Osvětlení v kuchyni významným způsobem ovlivňuje celkovou atmosféru místnosti, zejména tehdy, když slouží k různorodým činnostem. Základním požadavkem je, aby světlo v kuchyni sloužilo k naší dobré orientaci, aby intenzita světla v jednotlivých kuchyňských zónách odpovídala jejich účelu.

 


ZÁVĚSNÝ PROGRAM
závěsný drátěný program a doplňky, madla


Pomohou vyřešit nedostatek odkládacích ploch, umožní jednoduchý a rychlý přístup k uskladněným potravinám. Mohou být jemným a citlivým doplňkem každé domácnosti. Ve Vaší kuchyni nebudou působit rušivě a jejich vzhled a funkce Vám zpříjemní každodenní pobyt v kuchyni.


ÚCHYTKY A MADLA
Na každém detailu záleží


Každý detail je velmi důležitý a tvoří jedinečný vzhed kuchyně. Prohlédběte si on-line katalog úchytek, madel a věšáků a vyberte se přesně taková madla, která Vám budou vyhovovat. Nabídka je opravdu široká...


OBKLADOVÉ PANELY
Skleněné obklady, obklady v dekoru pracovní desky


Kalsické kachličky již nejsou příliš populární, vhodným řešením je obklad z kaleného skla nebo panel v dekoru pracovní desky. U nás si vyberete nejen z těchto variant...


TŘÍDĚNÍ ODPADU
Ekologocké třídění odpadu


Kam s odpadem? Nejlépe do dřezové skřínky,

Naše dokončené zakázky si můžete prohlénout ve fotogalerii

Kuchyně na míru

kuchyně na miru

Fotogalerie

Prohlédnout

Vestavěné skříně

vestavěné skříně

Fotogalerie

Prohlédnout

Ostatní nábytek

nábytek na zakázku

Fotogalerie

Prohlédnout

3D vizualizace nábytku

3D vizualizace

Fotogalerie

Prohlédnout

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.