Úvodní stránka » Materiály - Osvětlení kuchyně, LED osvětlení

 

» MATERIÁLY 

» DOPLŇKY 

» SPUSTIT PREZENTACI

BLUM - PERFECTING MOTION

» ZPĚT NA KUCHYNĚ

 

 

 


Osvětlení kuchyně

Osvětlení v kuchyni významným způsobem ovlivňuje celkovou atmosféru místnosti, zejména tehdy, když slouží k různorodým činnostem. Základním požadavkem je, aby světlo v kuchyni sloužilo k naší dobré orientaci, aby intenzita světla v jednotlivých kuchyňských zónách odpovídala jejich účelu. Naše nabídka obsahuje širokou škálu druhů a typů svítidel...

       

LED osvětlení - moderní technologie, která šetří Vaše peníze a energii.

osvětlení kuchyně - LED doiodový pásPokud mluvíme o LED technologii v osvětlení, znamená to, že zdrojem světla je "Light Emitting Diode – světlo emitující dioda". Na světě neexistuje jiná technologie, která by cca 85% energie přeměnila na světlo za podmínek, které nabízí právě LED technologie a ušetřila tak vzhledem k typu osvětlení 60% až 90% elektrické energie. Jedná se tedy o zdroj světla s nejnižšími energetickými nároky a velmi dlouhou životností, kterou neovlivňuje ani časté spouštění.


 Prosvětlené dno - osvětlení s moderním designem.

prosvětlené dno - osvětlení kuchyně

Velmi zajímavým prvkem jak po designové tak i praktické stránce je použití proskleného dna horní skříňky, ve kterém je zabudovaný světelný zdroj. Použitím tohoto prvku jednak docílíme dokonalého osvětlení pracovní desky a současně prosvítíme celý prostor kuchyňské linky, tedy i rohy, kde nevhodný nasvícením často vznikají tmavé kouty.


 

 

Bodové osvětlení - moderní standard, který nezklame.

Bodová světla pod linku - osvětlení kuchyně

Bodové osvětlení je jedním z častých prvků moderních kuchyní. Nové kuchyni na míru dodá jedinečný desing a navíc dokonale osvětlí pracovní plochu Vaší nové kuchyně. Moderní technologie nabízí využití LED technologie i pro bodová světla, můžete tak ušetřit peníze a energii.


  

Světelná rampa - osvětlete si svou kuchyni na míru a dodejte jí jedinečný vzhled. 

Světelná rampa - osvětlení kuchyně

Osvětlení kuchyně je nedílnou součástí její funkčnosti, díky efektivnímu osvětlení se celá kuchyň stane přehledná. Bude-li nad celou kuchyní světelná  rampa osazená bodovými světly, je dobré s ní pokračovat a osvětlit i celý barový pult. Bodová světla mohou být rovněž na bázi LED diodové technologie, ketrá ušetří Vaše peníze a energii.


 

Zářivky pod linku - klasika, dostupná všem...

Zářivky pod linku - osvětlení kuchyně

Nejběžnějším osvětlením pracovní plochy kuchyně jsou zářivky, které jsou dostupné halvně díky nízké pořizovací ceně. Chcete-li přesto zachovat moderní design nové kuchyně, máme pro vás připraveno mnoho variant zářivek, které splní vaše očekávání a dostatečně osvětlí pracovní plochu.


   

 

 

  Předběžné zaměření ZDARMA    zpět poptávka 

Kuchyňské studio

PRODEJNA PRAHA
OD JASNÁ
Zdislavícká 963
Praha 4 - Kamýk
Tel: +420 775 707 727 
e-mail: info@interierstudio.eu

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po-Pá: 9:30-12:30 13:30-18:00
Út:ZAVŘENO
So:9:00 - 12:00  

 

DOPRAVA MHD

stanice BUS - Cílkova
Z Kačerova: č.189,182
Ze Smíchova: č.197